TELEFON: 667-802-564
E-MAIL: ubarmanskie@gmail.com

Oferta usług barmańskich

 

Drink

Oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy poszukują obsługi barmańskiej podczas wesela na wysokim poziomie.

DZIECI

Dla najmłodszych posiadam interesującą ofertę kolorowych drinków bezalkoholowych. Pozwólmy, aby rownież oni mogli świętować ten szczególny dzień.

 

INDYWIDUALIZM

Każda oferta sporządzana jest od podstaw w oparciu o liczbę gości, specyfikę imprezy, czas i miejsce przyjęcia. Chcialbym, aby ten najważniejszy Dzień był niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla Państwa, jak i dla gości weselnych. Jeżeli Twoje Wesele zaczyna się wcześniej, bez problemu zacznę prace o innej porze. To Twoje wesele, I to Ty ustalasz jak ma przebiegać moja praca. Godziny mojej pracy są elastyczne. Wszystko uzależnione od wcześniejszych ustaleń.

KARTA DRINKÓW

Za każdym razem lista drinków tworzona jest indywidualnie z ostateczną decyzją klienta co do wyglądu i pozycji w karcie. Istnieje możliwość przedstawienia wstępnej karty drinków, która zostaje przygotowana specjalnie dla Państwa. Znajdują się na niej 15-16 pozycji proponowanych drinków, które trafią w najróżniejsze gusta. Oczywiście Państwo mają możliwość zmiany pozycji oraz ewentualnych sugestii co do własnych kompozycji. Pełen zakres możliwości dostosowany do oczekiwań klienta.

OPCJA "WELCOME SHOT"

To opcja, w której goście w godzinach 20:00-21:00 będą mogli spróbować kolorowych shotów o różnych smakach.

ROZPOCZĘCIE PRACY

Ma miejsce imprezy przyjeżdżam z kompletnym wyposażeniem na kilka godzin przed jej rozpoczęciem. W pełni samodzielne przygotowuję stanowisko pracy. Po wcześniejszym ustaleniu zostaje zapowiedziany przez zespół / orkiestrę. Muzycy informują gości przez mikrofon o mojej obecności za barem i zapraszają zrobić niego. Prace na barze rozpoczynam o godzinie 20:00. To właśnie o tej porze wszyscy obecni na sali zdążyli już skonsumować pierwszy posiłek, a goście weselni ujrzeć pierwszy taniec nowożeńców.

ZAKOŃCZENIE PRACY

prace kończę o godzinie 01:00. Jest to godzina, ktora pozwala na obsługę gości, nawet po zakończonych oczepinach. Ale bez obaw, nikt z gości nie zostanie z pustą ręką. Dla każdego przygotuję ostatniego drinka,nawet jeżeli zgłosi sie do mnie nieco po ostatecznej godzinie.